Německé texty

2.12.2015

3 netradiční tipy na knížky pod stromeček

Tak 22 dní je opravdu ještě dlouhá doba na to, pořídit nějaký ten dárek, nebo? Pokud patříte k těm šťastlivcům, kteří své dárky mají již zabalené, tak následující řádky berte jako knižní tipy třeba na další Vánoce. 

Než se tady ale začnu vypisovat s tipy na knížky, tak na sebe musím prásknout, že jsme si tento rok v rámci rodiny dali zákaz dárků. Po počáteční nevoli se vidina více peněz, které mohou téci do fondu obžerství, setkala s nebývalým ohlasem…

Vybral jsem pro vás tři netradiční knížky v němčině, kterými můžete ozvláštnit tradiční papírovou nadílku.

Číslo 1: Das Sperma Kochbuch

Kuchařka ze sperma | nemecketexty.cz

Ano, neupsal jsem se. Kuchařka, jejíž hlavní surovinou je sperma. Co dodat? Nedával bych babičce… I když….

Pořídit můžete na Amazonu za 3,50 EUR.

Číslo 2: Ausfluss

Was man mit Körperflüssigkeiten noch alles anstellen kann, lernten wir als Paar erst durch die Freundin meiner Schwiegermutter

818EWnt8YwL._SL1500_

V překladu: “Výtok” Co vše se ještě dá udělat s tělesnými tekutinami, nás jako pár naučila teprve přítelkyně mé tchyně. Tak toto bych už opravdu dal jen vyvoleným.

Koupit můžete opět na Amazonu opět za 3,50 EUR.

Číslo 3: Arzt/Deutch-Deutsch/Arzt

71+mQ9MIWYL

To, že nerozumíme českým lékařům, je zcela běžné. Stejný problém mají i v Německu. Proto renomované nakladatelství Langenscheidt vydává už tak trochu méně renomované humorné knihy, které se tváří jako oborové slovníčky. Jsou to ale spíše humorné náhledy do daného tématu se zcela ojedinělou slovní zásobou.

Lékaři nejsou nic pro vás? Můžete zkusit třeba Frau/Deutsch – Deutsch/Frau, které se dočkalo již druhého pokračování… Jaké to překvapení…

Koupit můžete přímo u nakladatelství za 9,99 EUR.

Mezi výběr se klidně může zařadit i německý bestseller, o kterém jsem tu nedávno psal a který se v posledních měsících dočkal i filmového zpracování.

Summary
3 netradiční tipy na knížky pod stromeček
Article Name
3 netradiční tipy na knížky pod stromeček
Description
Vybral jsem pro vás pár netradičních knížek, kterými můžete ozvláštnit tradiční papírovou nadílku. Ať pod stromečkem není nuda!
Pavel Cahlík
Tags: ,