Německé texty

Jsem Pavel Cahlík

 

A vy si díky mně nebudete muset dělat starosti s německými texty.

 

PŘESVĚDČTE SE

Německé texty

Přes 15 let se pohybuji na německém, rakouském a českém trhu. Byl a stále jsem lektor, překladatel, tlumočník, copywriter a zkoušející mezinárodních certifikátů na Rakouském institutu.

Aktuálně nabízím své služby firmám a jednotlivcům, kteří chtějí mít profesionální prezentaci na německy mluvících trzích.

Obsah

Pokud potřebujete pro své projekty německý obsah, tak ho společně naplánujeme. A nebo to rovnou můžete nechat zcela na mně.

Analýza obsahu

Máte již obsah v němčině? Jsou překlady správně? Je text přizpůsobený pro specifika regionu? Zhodnotím váš aktuální obsah a navrhnu případná vylepšení.

Konzultace

Potřebujete poradit s německým nebo rakouským trhem? Chcete znát jejich specifika a jak je zvládnout? Najdeme pro vás ideální řešení.

Projektový management

Svůj německý projekt mi můžete klidně celý předat. Postarám se o spolupráci všech zapojených lidí.

Sociální sítě

Máte profil na sociálních sítích, který chcete spravovat v němčině? Zapojím se do vašich struktur a pomohu vám například i s plánováním obsahu.

Kurzy

Můžete si vybrat z nějakého z mých kurzů a nebo pro vás či vaše zaměstnance mohu vytvořit školení na míru.

Spokojení klienti:

Společnost cahlik.info se více jak 8 let starala o jazykové vzdělávání zaměstnanců naší společnosti a o překlady z angličtiny a němčiny.

Společnost ECE provozuje v České republice nákupní centra Galerie Vaňkovka Brno, Olympia Brno a Arkády Pankrác. Jako součást péče o zákazníky je i pořádání různých akcí a výstav. K těmto příležitostem je často nutno přeložit větší celky stylově různorodých materiálů v předem daném termínu. Pan Cahlík se v těchto příležitostech staral o koordinaci překladatelských týmů a s tím spojených činností. Jeho práce byla vždy bezproblémová a vysoce kvalitní. Termíny odevzdání byly vždy dodrženy. Spolupráce vždy probíhala v profesionální, nikoliv však strohé a odměřené, atmosféře.

S prací pana Cahlíka a jeho společnosti jsme byli vždy spokojeni.

Ing. Martin Kondrát
ředitel Galerie Vaňkovka Brno, ECE

Galerie Vaňkovka Brno

Videokurzy

Videokurzy jsou novinkou na nemecketexty.cz. Vysoce specializované videolekce, které vám pomohou se stále zlepšovat (nejen) v němčině. Nabídka se bude časem rozšiřovat, takže se rozhodně nezapomeňte přihlásit do newsletteru

Aktuálně nejlepší kurz:

Newsletter nemecketexty.cz

V newslettru dostanete jednou měsíčně přehled těch nejzajímavějších informací nejen z tohoto blogu. Udělejte si ucelený přehled o tom, co se v německy mluvících zemích děje.

Po odeslání e-mailové adresy, se vás pomocí e-mailu ještě jednou zeptáme, zda o nás opravdu chcete jednou měsíčně slýchat. Tak prosím zkontrolujte svůj e-mail. Pokud by vám e-mail nedošel, tak napište. Zařadíme vás ručně – ale o to rychleji!

See more premium WordPress themes by TommusRhodus